ОГОЛОШЕННЯ:

Кращі пропозиції за кредитами:

- до 20 000 грн.
- без довідки
- швидке рішення
- до 3 000 грн.
- тількі ІПН код
- оформлення за 10 хв
  1. Заповнюйте заявку
  2. Чекайте дзвінка
  3. Отримайте гроші
  Назва Банку Сума Критерії Термін Подати Заявку
  до 50 000 Паспорт + ІПН, від 23 років до 3 років
  до 100 000 Паспорт+ІПН, від 18 років, розгляд заявки до 30 хв до 3 років
  до 200 000
  заявка в 6 банків України
  Коректний ІПН, від 23 років до 5 років
  до 50 000 Паспорт, ІПН, від 21 року до 5 років
  до 100 000 Паспорт, ІПН, від 23 років до 5 років
  до 50 000 Паспорт, ІПН, від 35 років до 4 років
  до 3 000 Банківська картка до 30 днів
  до 3 000 Банківська картка до 30 днів
  до 7 000 Банківська картка, від 18 років до 30 днів
  до 7 500 Банківська картка до 30 днів

  Кредити готівкою без довідки про доходи

  Банки в деяких випадках можуть зажадати у позичальника надати довідку про доходи за останні 6 місяців. Є багато причин, чому це може знадобитися. Якщо заявник хоче взяти в борг велику суму грошей, йому обов’язково потрібно підтвердити свій дохід. Також позичальники з поганою кредитною історією теж повинні доводити свою платоспроможність.

  Але ці кредити теж мають свої недоліки, і найбільша проблема полягає в пошуку кредитора готового прийняти повну ступінь ризику по угоді. Банки хочуть бути впевненими, що їхні інвестиції безпечні.

  Отримання миттєвих кредитів

  Було б приємно думати, що ви гарантовано отримаєте схвалення вашого кредиту, але це не той випадок. Якби це було так, то не було б ніякої необхідності клієнтам відповідати встановленим критеріям, готівкові б просто видавали. Тим не менш, твердження вашої заявки може бути практично миттєвим, навіть при пошуку незабезпечених споживчих кредитів з поганою кредитною історією.

  Є декілька переваг, щоб отримати швидкі кредити готівкою. Наприклад, процентні ставки і терміни погашення, як правило, фіксовані. Це дозволяє набагато легше спланувати бюджет, який, у свою чергу, робить погашення позики легше.

  Кредит можна оформити без застави

  Це правда, що отримати кредит без застави можливо, і це хороша новина для більшості позичальників. Але є й інші фактори, які слід брати до уваги. Не в останню чергу є той факт, що, без надання застави, позичальник не ризикує втратити частину цінного майна в якості компенсації за дефолт по кредиту.

  Переваги беззаставного кредиту необхідно зіставляти з тим, що процентні ставки, як правило, нижче, ніж на кредитні карти. Крім того фіксована ставка означає, що коливання процентних ставок не вплинуть на розмір погашення кредиту і сума виплат не змінитися.

  Крім того, максимальна сума кредиту готівкою без довідок і застав зазвичай невелика. Слід враховувати той факт, що кредитор приймає 100% ризик, а це означає, що межа може бути в сумі до 100 000 гривень. Однак це залежить від банку, і їх політики кредитування.


GoCredit.in.ua © 2015