Кредит готівкою без довідки про доходи

Назва БанкуСумаКритеріїОформити кредит
до 200 000 грнПаспорт, ІПН
від 20 років
до 50 000 грнПаспорт, ІПН
від 25 років
до 10 000 грнПаспорт, ІПН
від 18 років
до 50 000 грнПаспорт, ІПН
від 21 року
до 50 000 грнПаспорт + ІПН
від 23 років
до 100 000 грнПаспорт, ІПН
від 23 років
до 100 000 грнПаспорт+ІПН
від 26 років

Банки в деяких випадках можуть зажадати у позичальника надати довідку про доходи за останні 6 місяців. Є багато причин, чому це може знадобитися. Якщо заявник хоче взяти в борг велику суму грошей, йому обов’язково потрібно підтвердити свій дохід. Також позичальники з поганою кредитною історією теж повинні доводити свою платоспроможність.

Але ці кредити теж мають свої недоліки, і найбільша проблема полягає в пошуку кредитора готового прийняти повну ступінь ризику по угоді. Банки хочуть бути впевненими, що їхні інвестиції безпечні.

Отримання миттєвих кредитів

Було б приємно думати, що ви гарантовано отримаєте схвалення вашого кредиту, але це не той випадок. Якби це було так, то не було б ніякої необхідності клієнтам відповідати встановленим критеріям, готівкові б просто видавали. Тим не менш, твердження вашої заявки може бути практично миттєвим, навіть при пошуку незабезпечених споживчих кредитів з поганою кредитною історією.

Є декілька переваг, щоб отримати швидкі кредити готівкою. Наприклад, процентні ставки і терміни погашення, як правило, фіксовані. Це дозволяє набагато легше спланувати бюджет, який, у свою чергу, робить погашення позики легше.

Кредит можна оформити без застави

Це правда, що отримати кредит без застави можливо, і це хороша новина для більшості позичальників. Але є й інші фактори, які слід брати до уваги. Не в останню чергу є той факт, що, без надання застави, позичальник не ризикує втратити частину цінного майна в якості компенсації за дефолт по кредиту.

Переваги беззаставного кредиту необхідно зіставляти з тим, що процентні ставки, як правило, нижче, ніж на кредитні карти. Крім того фіксована ставка означає, що коливання процентних ставок не вплинуть на розмір погашення кредиту і сума виплат не змінитися.

Крім того, максимальна сума кредиту готівкою без довідок і застав зазвичай невелика. Слід враховувати той факт, що кредитор приймає 100% ризик, а це означає, що межа може бути в сумі до 100 000 гривень. Однак це залежить від банку, і їх політики кредитування. Дивіться також кредит на карту онлайн срочно не выходя из дома без отказа Украина, собраны все предложения по кредитованию населения на банковкую карту.

Яндекс.Метрика